ZNIEWOLENIE…

83132347

Współczesne życie jest życiem dla wielu ludzi z jakby taką nakładką współczesności. Ta nakładka powoduje zastąpienie niektórych naszych naturalnych odruchów, odruchami współcześnie narzuconymi… Ludzie krótkowzroczni są zniewalani bezboleśnie, bez ich wiedzy czy świadomości przez pewne współczesne rozwiązania (pozornie dające wewnętrzny spokój). Te rozwiązania prowadzą do tego, że stajemy się marionetkami w współczesnym świecie. Współczesność staje się KLATKĄ do której się tak przyzwyczajamy, że później jej już nie jesteśmy w stanie dostrzec. Zresztą od początku nic nie widzimy, bo KTO CHCIAŁBY SIĘ ZAMKNĄĆ W KLATCE Z WŁASNEJ WOLI????
Żeby nasze życie było doskonałe, musimy znaleźć wyjście z tej matni, musimy wrócić się do podstaw. Wtedy dostrzeżemy z innej perspektywy jak większość ludzi jest zniewolona w tym i my sami!!!!!!

A.

Reklamy

Dziękuję Ci za dodanie komentarza! Zanim się on jednak pojawi, musi zostać zaakceptowany przez Artura, dlatego cierpliwości! Tymczasem życzę Tobie wszystkiego dobrego na Twojej drodze życia!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s