Szklana kula…

Jak się nie wie co napisać to lepiej nic nie pisać… Hmmm ale… Już mi zaczyna pracować wyobraźnia i coś pewnie sklecę… Tak więc kolejny nudny dzień u mnie… Czas pracy nad sobą… Muszę coś ciekawego wymyślić na najbliższe dni bo mnie normalnie krew z nudów zaleje… Oczywiście jest jeszcze nauka, ale przecież nie mogę się cały czas uczyć!!!! taaak dochodzę do wniosku że żyjemy jak tacy ludzie zamknięci w szklanej kuli razem z naszymi codziennymi problemami i obowiązkami… A pieniądze dla niektórych są przyczyną tego zamknięcia w grubej, szklanej kuli… Im bardziej wchodzimy w nasze brudy codzienności stworzone przez człowieka (zwłaszcza tego współczesnego o którym mowa była wcześniej) to tym trudniej nam wyjść z tego mikroświata codzienności i powtarzalności (z kuli)…Oczywiście wszystko ma swój początek i koniec (świat fizyczny czyli świat człowieka)… Tak jak jesteśmy zamknięci w tej kuli szklanej, tak i przyjdzie kres istnienia tej kuli w raz z naszą śmiercią. Ta kula się roztrzaska a my przejrzymy na oczy i zadamy sobie pytanie dlaczego nie myśleliśmy wcześniej prawdziwie kategoriami które są wieczne… Ten koniec lepiej żeby był za naszą przyczyną (tzn. Oswobodźmy się z tej zamkniętej przestrzeni zaślepienia za życia przed śmiercią)…

To taki akurat post na koniec roku 2010 :) Pozdrawiam wszystkich i życzę wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku, samych sukcesów no i szczczęścia, szczęścia i jeszcze raz szczęścia!

Reklamy

Dziękuję Ci za dodanie komentarza! Zanim się on jednak pojawi, musi zostać zaakceptowany przez Artura, dlatego cierpliwości! Tymczasem życzę Tobie wszystkiego dobrego na Twojej drodze życia!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s